deri bakımı

Gerçek Deri Ürün Bakımı

Gerçek Deri Ürün Bakımı

Ürünlerimiz tek tek el işçiliği ile titiz ve tutkulu deri zanaatkarları tarafından üretilir.

Uzun ömürlülüğünü korumak için, yaygın hatalardan kaçınmak için kullanım sırasında belirli önlemler almanızı öneririz. Deri, zamanla gelişen organik ve hassas bir malzemedir.

Kullandığımız deriler her zaman "tam damarlıdır" ve üst katmanı bozulmadan ve değişmeden kalır. Bu, derinin dayanıklı olmasını ve iyi yaşlanmasını sağlarken, aynı zamanda kırışıklıklar, damarlar ve gözenekler gibi tahılın bazı doğal özelliklerini de vurgular. Kusur olmaktan çok uzak olan bu nüanslar, deri malzemenin doğallığını gösterir.

Deri zamanla değişen, yumuşayan ve parlaklık kazanan canlı bir malzemedir. Kullanıma, sürtünmeye ve sahibinin elini koyduğu alanlara bağlı olarak, deri bir eskime katmanı geliştirecek ve ürünümüz zamanla kendi benzersiz karakterini oluşturacaktır.

 

 Deri, elementlere karşı hassastır. Görünümünü ve rengini değiştirebilecek sudan, yoğun ısıdan, doğrudan güneş ışığından, aşırı nemden veya kuraklıktan hoşlanmaz. Su ile teması halinde, kurutma sırasında leke veya kabarcık oluşmasını önlemek için ürünü yumuşak bir bezle silmeniz gerekmektedir.

 

Deri aşırı bir hayat yaşamayı sevmez. Mürekkep, ruj veya parfüm gibi bazı malzemeler kalıcı iz bırakabilir. Benzer şekilde, ham veya koyu renkli tekstillerle tekrar tekrar temas, derinin daha açık tonlarını bozabilir. Ürünün şeklini bozmamak için içine çok hacimli veya uygun olmayan içerikler yerleştirmemeye özen gösterin.

Ürünümüzün parlaklığını koruması için dinlenmeye ihtiyacı olacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda, sıcak, kuru ve ışıktan uzak bir yerde, tercihen kutusu veya koruyucu kılıfı içinde saklamanızı öneririz. Nem emici poşetlerin kullanılmasını önermiyoruz.

Ürünümüzü parlatmak, bir çantanın köşelerini onarmak, çizikleri gizlemek veya donanımı değiştirmek... Nesnenizi korumanın en iyi yolu, onu en yüksek standartlarda bakımını yapacak olan usta zanaatkarlarımıza düzenli olarak emanet etmektir. Uygun olmayan ürünler kullanmanız hasara neden olabilir. Emin değilseniz veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen satış sonrası ekibimizle iletişime geçin. 

Deri ürünümüz doğru bakımı alırsa orijinal güzelliğini koruyacak ve zamanla kişiliğini ortaya çıkaracaktır.

Sonraki gönderi

Samsung Galaxy S23 Serisi Deri Kılıflarımız
RFID Koruma Nedir ? RFID Korumaya Sahip Ürünlerimiz

Yorum yazın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.