Deri kılıf

iPhone 16 serisinin özellikleri

iPhone 16 serisinin özellikleri

iPhone 16 sızıntıları ve söylentilerinin de gösterdiği gibi, Apple'ın Eylül etkinliğine yaklaşıyoruz.

Bugün dörtlü hakkında sağlam görünen bazı bilgilere sahibiz. sızdırılmış metal maketlerle başlayalım. Bu maketler genellikle kasa ve aksesuar üreticilerinin yeni ürünlerini uyarlamaları içindir.

Maketler, iPhone 16 serisinin tamamını ortaya çıkarıyor ve bize birkaç ilginç gözlem sunuyor. Boyutlardan başlayarak. iPhone 16 ve 16 Pro aşağı yukarı aynı boyutta görünüyor, iPhone 16 Plus ortada yer alıyor ve iPhone 16 Pro Max en büyüğü.

Görünüşe göre bu, iPhone 16 Pro ve Pro Max'in ekran boyutlarını 6,1 inç ve 6,7 inçten 6,27 inç ve 6,85 inç'e çıkaracağı ancak azaltılmış çerçeveler sayesinde boyut artışını minimumda tutacağı yönündeki daha önceki bir raporu doğruluyor. 16 ve 16 Plus'ın sırasıyla 6,1" ve 6,7" ekran boyutlarını koruması bekleniyor, bu da 16 Pro kasasının 16'dan biraz daha büyük olabileceği anlamına geliyor.

iPhone 16 modellerinde herkes için Eylem ve Yakalama düğmeleri gösteriliyor, Profesyoneller daha renkli olacak

Yanlara doğru ilerliyoruz. Görünüşe göre tüm iPhone 16 modellerinde hem solda bir Eylem Düğmesi hem de sağ tarafta yeni Yakalama Düğmesi bulunacak. Şu ana kadar Eylem Düğmesi yalnızca Profesyonellere yönelik bir olaydı, ancak bu sahte birimler bir değişikliğin göstergesiydi.Yakalama Düğmesinin mekanik bir düğme olması bekleniyor ancak yakınlaştırma için kaydırma hareketlerine olanak tanıyan kapasitif bir yüzeye sahip. İlginç bir şekilde, Yakalama Düğmesi, mevcut nesil ABD birimlerinde mmWave anteninin tam olarak bulunduğu yere oturuyor.Son olarak Weibo kaynaklı bir rapora göre iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max, Apple'ın 2023'teki iPhone 15 ve 15 Plus'ta öncülük ettiği aynı renk aşılama teknolojisini kullanarak söylentilere konu olan Rose rengini gerçekleştirecek.

Bu, arka camın tamamına renk aşılama yöntemidir; bu yöntem daha sonra çift iyon değişim işlemiyle güçlendirilir, ardından nano kristalin parçacıklarla cilalanır ve dokulu mat bir yüzey elde etmek için kazınır.

Sonraki gönderi

Deri Cüzdanlar : Her Tarza Uygun Seçenekler
Deri Dopp Kitt Kişisel Bakım Çantalarımız

Yorum yazın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.