iPhone 16 Serisi İçin Kalıp Bilgileri Sızdırıldı

iPhone 16 Serisi İçin Kalıp Bilgileri Sızdırıldı

Pro ve Pro olmayan modeller arasındaki iddia edilen boyut farklılıklarını gösteren tüm iPhone 16 serisinin yeni bir görüntüsü yayınlandı. Resimde, 6,3 inç ekran sunması beklenen iPhone 16 Pro'nun yanında, 6,9 inç panele sahip olduğu iddia edilen iPhone 16 Pro Max'in bulunduğu cihazların arka görünüşleri görülüyor.iPhone 16 Plus, selefiyle aynı 6,7 inç ekran boyutunu sunacak. Grubun en küçük telefonu, 6,1 inç ekranıyla temel iPhone 16'dır. Pro olmayan iPhone 16 modellerinin her ikisi de, Uzamsal Video kaydına izin verdiği söylenen dikey olarak yığılmış bir kamera tasarımını tercih edecek.

Dört iPhone 16 serisi telefonun hepsinin de daha ince ekran çerçeveleri sunması bekleniyor ; Profesyoneller 120Hz ProMotion yenileme hızını korurken vanilya ve Plus 60Hz panellere sadık kalacak.

iPhone 16 ve 16 Plus'ın, 15 Pro modellerinde ilk kez görülen Eylem Düğmesini kazanması bekleniyor . Apple ayrıca 16 serisinin tamamına yeni bir Yakalama Düğmesi getirebilir. Bu, kameralarda bulunan yumuşak deklanşör düğmelerini taklit eden kapasitif yüzeye sahip mekanik bir düğme olacak.

iPhone 16 Serisi deri kılıflar için hazırlıklarımız devam ediyor. Sızdırılmış olan Kılıf kalıp bilgileri aşağıdadır.Haydi, Siz de Magic Wallet Kılıfımız ile Hayatınıza Büyülü Bir Dokunuş Katın !

Hem telefonunuzu koruyun, hem de günlük hayatınızı düzenlemenin keyfini çıkarın. Bunların hepsini Magic Wallet Cüzdanlı Telefon Kılıfımız ile yapabilirsiniz. Magic Wallet akıllı kılıf, tarzınızı yansıtmanın, işlevselliği bir araya getirmenin, hem iş hem de özel yaşamınızda size eşlik etmenin pratikliğini sunuyor. Satışa sunduğumuz en son iPhone 15 Serisi kılıflarımıza linkten ulaşabilirsiniz.

Sonraki gönderi

Gerçek Deri Nasıl Anlaşılır?

Yorum yazın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.